Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lutomiersku - ZAWIADOMIENIE

Informacje

...

..

.

ZAWIADOMIENIE

ZAWIADOMIENIE

Dnia 24 lutego 2020 r. w godz. 9.00-11.00, 11.00-13.00, 13.00-15.00 w ramach działań towarzyszących Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym PODPROGRAM 2019 odbędą się WARSZTATY DIETETYCZNE „Właściwości zdrowotne kawy i herbaty” organizowane przez Bank Żywności w Łodzi czyli cyklicznie warsztaty oferowane wszystkim odbiorcom pomocy żywnościowej, które mają na celu włączenie społeczne tych osób. Warsztaty odbędą się w GOK w Lutomiersku Pl. Jana Pawła II 13.

Do udziału w działaniach towarzyszących ma prawo każda osoba, która otrzymała skierowanie z OPS do odbioru wsparcia żywnościowego w ramach POPŻ. Proponowane są również bezpłatne porady indywidualne, na których każdy z uczestników będzie mógł skonsultować się z dietetykiem.

Specjaliści prowadzący Działania Towarzyszące to dietetycy Banku Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana z przygotowaniem merytorycznym oraz doświadczeniem zawodowym.