Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lutomiersku - ZAWIADOMIENIE

Informacje

...

..

.

ZAWIADOMIENIE

ZAWIADOMIENIE

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lutomiersku informuje, że  wydawanie paczek żywnościowych     w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa  2014-2020  współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2020, odbędzie się w dniach :  

8 – 12 MARCA 2021 R.

 (PONIEDZIAŁEK -  PIĄTEK) 

  W GODZ. 9.00 - 14.00

Terminy i godziny wydań żywności dla poszczególnych osób i rodzin wyznaczane są telefoniczne.

Informacje można uzyskać pod nr tel.  43 677 50 11 wew. 211

Pomoc w ramach PO PŻ kierowana jest do osób i rodzin, które z powodu niskich dochodów nie mogą zapewnić sobie/rodzinie odpowiednich produktów żywnościowych (posiłków) i trafiać będzie do ograniczonej liczby osób znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji życiowej (określonej przesłankami z art. 7 ustawy o pomocy społecznej oraz poziomem dochodów odniesionych do procentowej wartości odpowiedniego kryterium dochodowego określonego w tej ustawie - których dochód nie przekracza 220% kryterium dochodowego uprawniającego do korzystania z pomocy społecznej tj. 1 542,20 PLN dla osoby samotnie gospodarującej i 1 161,60 PLN dla osoby w rodzinie, stanowiąc systematyczne wsparcie.

Żywność  przekazywana będzie bezpłatnie  w Lutomiersku Pl. Jana Pawła II 12 (wejście od podwórka).

 

WAŻNE!!!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców  korzystających z programu PO PŻ oraz osób wydających  paczki żywnościowe, prosimy o rozwagę i przestrzeganie zasad higieny ( zachowanie odległości, zasłanianie nosa i ust).